№
|
Назва мерапрыемства
|
Удзель
нікі
|
Час
|
Месца правядзення
|
Адказны
|
13.01.2024
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
|
1
|
Інфармацыйны блок “Беражы здароўе”
|
1-4
|
09.00-10.00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
2
|
Спаборніцтва “Мой вясёлы, звонкі мяч”
|
5-11
|
10.00-13.00
|
Спартыўная зала
|
Шынгель Ю.В.
|
3
|
Гутарка “Як калядуюць у
аг. Маркава”
|
8-10
|
12.00-13.00
|
Каб.№12
|
Сапач Л.Ф.
|
20.01.2024
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
|
1
|
Эстафета думак “Што значыць умець працаваць”
|
7-11
|
09.00-10.00
|
Каб.№11
|
Ігнатовіч І.М.
|
2
|
Прэзентацыя прафесій “Рэдкія прафесіі”
|
1-4
|
10.00-11.00
|
Бібліятэка
|
Базыльчык І.М.
|
3
|
Круглы стол “Аграрныя прафесіі”
|
5-6
|
11.00-12.00
|
Каб.№5
|
Кошман М.А.
|
27.01.2024
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
|
1
|
Гадзіна зносін з элементамі гульні “Традыцыі маёй сям'і”
|
5-7
|
09:00-10:00
|
Каб.№11
|
Капіца В.Г.
|
2
|
Дыялогавая пляцоўка “Роля правоў і абавязкаў у жыцці чалавека”
|
8-11
|
10:00-11:00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
3
|
Конкурс знаўцаў “Падарожжа з любімымі героямі кніг”
|
1-4
|
11:00-12:00
|
Каб.№3
|
Сергіевіч Л.А.
|
03.02.2024
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
|
1
|
Гадзіна духоўнасці “Што пасееш, тое і пажнеш”
|
1-4
|
09:00-10:00
|
Каб.№2
|
Кот Т.А.
|
2
|
Круглы стол “Дабро і зло. Міласэрнасць і гуманнасць”
|
5-7
|
10:00-11:00
|
Каб.№2
|
Кот Т.А.
|
3
|
Круглы стол “Дзеці-ахвяры генацыду ў гады Вялікай Айчыннай вайны”
|
8-11
|
11:00-12:00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
10.02.2024
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
|
1
|
Гутарка-практыкум “Краіна шкодных звычак”
|
9-11
|
09:00-10.00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
2
|
Эстафета “Насустрач здароўю”
|
5-8
|
10.00-12.00
|
Спартыўная зала
|
Шынгель Ю.В.
|
3
|
Развіццёвы занятак “Дарогамі здароўя”
|
1-4
|
12:00-13:00
|
Каб.№1
|
Пінчук К.Л.
|
17.02.2024
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
|
1
|
Майстар-клас “Падарунак тату сваімі рукамі”
|
1-4
|
09:00-10.00
|
Каб.№11
|
Гарэлік С.С.
|
2
|
“А ці ведаеце вы?..” Падарожжа па старонках энцыклапедый
|
5-8
|
10:00-11:00
|
Бібліятэка
|
Базыльчык І.М.
|
3
|
Гутарка “Ваенныя прафесіі”
|
9-11
|
11:00-12:00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
24.02.2024
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
|
1
|
Практыкум “Стравы сямейнай кухні”
|
1-4
|
09.00-10.00
|
Каб.№5
|
Глебец І.Я.
|
2
|
Гадзіна зносін “Сям'я-гэта ...”
|
5-7
|
10.00-11.00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
3
|
Круглы стол “Сям'я традыцыямі моцная”
|
8-11
|
11.00-12.00
|
Каб.№14
|
Капіца В.Г.
|
02.03.2024
|
Дзень грамадзянскага і патрыятычнага, духоўна-маральнага выхавання
|
1
|
Брэйн-рынг “Знаўцы гісторыі”
|
6-11
|
10.00-11.00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
2
|
Дыскусія “Што значыць быць патрыётам сёння?”
|
2-5
|
11.00-12.00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
3
|
Завочнае падарожжа “Жыву ў Беларусі – і гэтым ганаруся я”
|
1
|
09.00-10.00
|
Каб.№1
|
Чарняўская Т.П.
|
09.03.2024
|
Дзень прапаганды здаровага ладу жыцця
|
1
|
Гульня-спаборніцтва “Вясёлыя забегі”
|
1-4
|
09.00-10.00
|
Спартыўная зала
|
Шынгель Ю.В.
|
2
|
Гульнявая праграма “Здароваму ўсё выдатна”
|
5-8
|
10.00-11.00
|
Спартыўная зала
|
Шынгель Ю.В.
|
3
|
Дыспут “Правільнае харчаванне– залог здароўя”
|
9-11
|
11.00-12.00
|
Каб.№11
|
Люцко С.У.
|
16.03.2024
|
Дзень працоўнага выхавання і прафесійнай арыентацыі
|
1
|
Забаўляльная праграма “Адгадай-ка”
|
1-4
|
09.00-10.00
|
Бібліятэка
|
Базыльчык І.М.
|
2
|
Прафарыентацыйны трэнінг “На парозе дарослага жыцця”
|
8-11
|
10.00-11.00
|
Каб.№7
|
Крэнць В.Ф.
|
3
|
Круглы стол “Прафесія маёй мары”
|
5-7
|
11.00-12.00
|
Каб.№11
|
Базыльчык І.М.
Крэнць В.Ф.
|
23.03.2024
|
Дзень узаемадзеяння з сям’ёй
|
1
|
Гульня “Правілы бяспекі”
|
1-4
|
09.00-10.00
|
Каб.№14
|
Кот С.А.
|
2
|
Урок сям'і і сямейныя каштоўнасці
|
5-8
|
10.00-11.00
|
Каб.№11
|
Свірыда А.П.
|
3
|
Сюжэтна-ролевая гульня “Мае абавязкі ў сям'і”
|
9-11
|
11.00-12.00
|
Каб.№11
|
Капіца В.Г.
|